§ Regulamin portalu. Zasady zamawiania oraz przeprowadzania szkoleń

§ Warunki płatności

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia prześlemy Ci potwierdzenie rezerwacji. Otrzymasz też fakturę pro forma z numerem konta w celu dokonania opłaty. Po jej otrzymaniu prześlemy Ci potwierdzenie wraz ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami szkolenia. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w szkoleniu.

§ Cena

Cena obejmuje u dział w szkoleniu, materiały w wersji drukowanej i elektronicznej, certyfikat uczestnictwa oraz catering
(serwis kawowy i/lub lunch).

Promocje, rabaty i oferty specjalne nie sumują się – jeżeli na jedno szkolenie dostępnych jest kilka programów rabatowych należy wybrać jeden z nich i zgłosić to organizatorowi w momencie składania zamówienia na szkolenie za pomocą formularza.

Promocja FIRST MINUTE -25% obowiązuje dla zamówień składanych co najmniej 25 dni przed planowanym terminem szkolenia.

Rabaty dla zamówień grupowych (powyżej 2 osób) oraz dla stałych klientów (na drugie i następne szkolenia) ustalane są indywidualnie – prosimy o kontakt: formularz kontaktowy.

Rabaty i promocje nie sumują się – należy wybrać jedną z dostępnych.

Do podanych w portalu cen zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

§ Rezygnacja i zmiany

Rezygnację z udziału w szkoleniu należy przesłać mailem na adres Lacerti najpóźniej na 7 dni roboczych przed wyznaczoną datą szkolenia. Rezygnacja w terminie późniejszym wiąże się z poniesieniem pełnych kosztów uczestnictwa. W przypadku braku rezygnacji ze szkolenia i niezgłoszenia się na nie w wyznaczonym terminie uczestnik zostanie obciążony pełnymi kosztami udziału. W szkoleniu może wziąć udział w zastępstwie inna osoba z firmy, po poinformowaniu o tym organizatora mailem lub pisemnie przed dniem szkolenia
i po akceptacji przez Lacerti.

Lacerti zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz zmiany terminu szkolenia lub jego odwołania w przypadku nie zebrania się odpowiednio licznej grupy.

§ Zastrzeżenia

Lacerti dokłada wszelkich starań aby treści zamieszczone w serwisie internetowym www.lacerti.pl były poprawne ale nie bierze odpowiedzialności za ewentualne błędy. Przedstawione w serwisie internetowym www.lacerti.pl informacje nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy.