Szkolenia marketingowe

Szkolenia marketingowe

Dla kogo

Grupa docelowa to osoby
profesjonalnie zajmujące
się marketingiem.

Szkolenia marketingowe

Badanie
potrzeb

Szczegółowo opracowany
plan oraz zakres tematyczny
każdego szkolenia.

Szkolenia marketingowe

Co  zyskujesz

Prezycyjnie wybrane
praktyczne umiejętności
oraz kompetencje.

Szkolenia marketingowe

Metody
szkoleniowe

Nowoczesne techniki
szkolenia podnoszące
efektywność.

Szkolenia marketingowe

Program
certyfikacji

Wiedza i umiejętności
poświadczone
pisemnym certyfikatem.

Szkolenia marketingowe otwarte

 • Szkolenia marketingoweSzkolenia otwarte dla osób indywidualnych oraz dla pracowników firm.
 • Zapewniamy kameralne grupy szkoleniowe (do 12 osób) gwarantujące wysoki poziom i skuteczność.
 • Dyskusje i wymiana informacji pomiędzy uczestnikami mającymi różne doświadczenia inspiruje do nowych pomysłów i nieszablonowych działań!
 • Otwarte szkolenia marketingowe przeprowadzamy w centrach konferencyjno-szkoleniowych oraz hotelach. Zapewniamy najwyższy standard salumożliwiający korzystanie z nowoczesnych metod dydaktycznych.
 • Sale, w których odbywają się szkolenia najczęściej są wyposażone m.in. w projektor multimedialny i ekran, komputer i dostęp do Internetu, flipchart i/lub tablicę suchościeralną, system nagłośnienia, klimatyzację itd.
 • Dokładna lokalizacja szkolenia jest określona w potwierdzeniu rejestracji na szkolenie. Jedną z lokalizacji naszych szkoleń jest hotel Europeum przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Wybierz interesujące Cię szkolenie!

Szkolenie: Public Relations (PR) jako forma skutecznej promocji – współpraca z mediami

Media kreują opinie i gusta. Na szkoleniu „Public Relations (PR) jako forma skutecznej promocji – współpraca z mediami” dowiesz się jak  efektywnie współpracować z dziennikarzami oraz agencjami PR. Nauczysz się przygotowywać  skuteczne materiały dla mediów – informacje prasowe, komunikaty, oświadczenia itp. Poznasz metody skutecznego radzenia sobie z sytuacjami

Szkolenie: Certyfikowany specjalista ds. marketingu – efektywne działania marketingowe

Szkolenie marketingowe „Certyfikowany specjalista ds. marketingu – efektywne działania marketingowe ” jest przeznaczone dla tych wszystkich, dla których zdobycie wiedzy z zakresu marketingu jest niezbędne w codziennej pracy. Na szkoleniu poznasz jak zaplanować działania marketingowe Twojej firmy i jak je wykonać. Dowiesz się jak

Szkolenie: Marketing internetowy (e-marketing) w praktyce – WWW, SEO, e-mailing, content

Szkolenie „Marketing internetowy (e-marketing) w praktyce – WWW, SEO, e-mailing, content” pozwoli Twojej organizacji skutecznie funkcjonować i wygrywać z konkurencją wykorzystując najnowsze narzędzia Internetu. Poznasz tajniki skutecznie zaprojektowanej i wykonanej strony WWW, dowiesz się o  usability, SEO, UX i UI. Nauczymy Cię jak powinien być zbudowany

Szkolenie: Sztuka wystąpień publicznych i tworzenia prezentacji – radzenie sobie z tremą

Szkolenie marketingowe „Sztuka wystąpień publicznych i tworzenia prezentacji – radzenie sobie z tremą” obejmuje zasady autoprezentacji, wystąpień publicznych oraz tworzenia skutecznych prezentacji Microsoft Power Point. Poruszane są zagadnienia mowy ciała, intonacji głosu i regulacji oddechu, zasad erystyki i retoryki wraz z mnemotechnikami. Na szkoleniu nauczysz się jak

Szkolenie: Tworzenie kampanii reklamowych – mediaplany, nośniki reklamowe, efektywność

Szkolenie „Tworzenie kampanii reklamowych – mediaplany, nośniki reklamowe, efektywność” przygotuje Cię do zaplanowania i przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej. Nauczysz się jak opracować wyczerpujący brief marketingowy i jak współpracować z agencjami reklamowymi. Odkryjesz dlaczego jedna reklama jest skuteczna, a inna nie. Dowiesz się ponadto jak rozmawiać

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię tematu szkolenia z zakresu marketingu i sprzedaży skontaktuj się z nami – przygotujemy szkolenie wg Twoich indywidualnych potrzeb.

Szkolenia marketingowe zamknięte

 • Szkolenia marketingoweSzkolenia zamknięte dla firm i zorganizowanych grup przygotowujemy na podstawie indywidualnie rozpoznanych potrzeb szkoleniowych.
  Wspólnie określamy cele szkolenia oraz sposób oceny jego efektywności.
 • Przygotowujemy szkolenia dopasowane do określonych wymagań grupy – zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.
 • Szkolenia mogą odbywać się zarówno w dni robocze, jak i w weekendy.
 • Dla firm i zorganizowanych grup realizujemy szkolenia w lokalizacji wskazanej przez Klienta. Może to być siedziba Klienta, hotel lub centrum szkoleniowo-konferencyjne w dowolnej lokalizacji w Polsce oraz za granicą. Służymy pomocą w wyborze miejsca szkolenia wyjazdowego i jego organizacji.

 

Nie znalazłeś szkolenia dla siebie?

Nic nie szkodzi. Możemy je dla Ciebie przygotować! Prześlij nam swoje pytanie lub sugestię – na pewno weźmiemy je pod uwagę i powiadomimy Cię o zmianach w naszej ofercie!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wpisz kod CAPTCHA

  captcha

  Program certyfikacji

  Szkolenia marketingowe

  Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje pisemne potwierdzenie ukończenia kursu. Nasz certyfikat gwarantuje rzetelne przygotowanie kandydata do pracy. Certyfikat Lacerti daje przewagę w procesie rekrutacji oraz dokumentuje rozwój zawodowy.