Skąd brać marketingowe materiały graficzne? Galeria darmowych zdjęć.

Galeria darmowych zdjęć

Tworząc prezentację lub newsa na stronę często natrafiamy na kłopot – brak odpowiedniej ilustracji do naszej treści. Jak sobie z tym poradzić? Jest kilka wypróbowanych sposobów! Galeria darmowych zdjęć…
  1. Galerie darmowych zdjęć jak np. Filckr. Znajdziesz tam miliony zdjęć, na tzw. licencji „Creative Commons”, z prawami do użycia komercyjnego. Najczęściej będziesz poproszony o umieszczenie w swoim materiale informacji o autorze i linku do jego zdjęcia.
  2. Portale dające możliwość użycia zdjęć bez wymogu zamieszczania linku i informacji o autorze – morgueFile. Zamieszczone tam zdjęcia możesz wykorzystać prawie w dowolny sposób, a są na prawdę znakomitej jakości!
  3. Portale z płatnymi zdjęciami – np.  istock.com. Zarejestrowani użytkownicy mogą pobierać jedno, wybrane zdjęcie na tydzień bezpłatnie – po roku uzbierasz małą galerię profesjonalnych zdjęć.
  4. Portale fotografów profesjonalistów i amatorów. Nie raz zdarzało mi się otrzymać za darmo prawo do użycia ich zdjęć jeśli o to poprosiłem 🙂

Potrzebujesz zdjęć z Wrocławia do zilustrowania Twojego artykułu lub innej treści? Możesz wykorzystać jedno z poniższych mojego autorstwa – zupełnie bez zobowiązań.

 

Galeria darmowych zdjęć

 

Znasz inne źródła darmowych zdjęć do wykorzystania w celach marketingowych? Podziel się z nami!

Skąd brać marketingowe materiały graficzne? Galeria darmowych zdjęć.